Letem světem Každá mince má dvě strany

...aneb nědy se nás mohou více či méně dotýkat i události odehrávající se "za cedulí Čachrov".

Moderátor: Honza

Každá mince má dvě strany

Příspěvekod Honza » pon 14. led 2019 18:07:57

Toto by mohlo být druhou stranou mince onoho údajného nebezpěčí jménem Huawei. Jen si tak říkám, které bude asi větší?

https://aeronet.cz/news/vime-prvni-amer ... -uz-znate/
Honza Bejvl
Honza
Administrátor

Re: Každá mince má dvě strany

Příspěvekod Honza » pon 21. led 2019 16:02:19

V tomto případě se snad už o dvou stranách téže mince ani hovořit nedá. O to důležitější je číst a poučit se...

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... kpIkZxrygM
Honza Bejvl
Honza
Administrátor

Příspěvekod Honza » úte 05. bře 2019 22:36:00

Tento rozhovor asi trochu zabolel tvůrce mediální propagandy, kterou jsme neustále masírováni a to nejen ohledně této události.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_fort
Honza Bejvl
Honza
Administrátor

Příspěvekod Zírající Josef » stř 06. bře 2019 8:23:58

Kolem nás je všeobecně už tolik svinstva, že jsem se Komančům (upřesňuji - těm "novějším", pod jejichž vládou jsem čtvrtstoletí vyrůstal, studoval, byl na vojně a pracoval = jsem, s blížící se šedesátkou, asi poslední generace, která alespoň trochu může srovnávat x nezastávám se "těch z 50. let", stejně jako se nikdy nebudu zastávat svinstev kapitalismu, feudalismu, církve...- prostě neposkvrněná ideologie neexistuje, protože "lidi jsou jen lidi", jak řekl J.W. ...= mohu přinést důkazy i třeba proti "vzornému" budhismu !), které jsem neměl rád, už mockrát omluvil...

Ruskou "Akci Krym" považuji za pouhé (poměrně geniální...) předběhnutí USáků dávno a myslím, že až zpětně si lidstvo (pokud bude ještě existovat nebo pokud bude mít vůbec ještě čas na takové přemýšlení...) uvědomí význam Putina (nebo jeho poradců ?) pro alespoň nějaké vyvážení tohohle šíleného světa (a to převážně jen chytrostí, šikovností apod., protože proti nim je hrána obrovská přesilovka po všech stránkách...). ALE P. JELENA TO ŘEKLA KRÁSNĚ KRÁTCE A VÝSTIŽNĚ (a nejen to...) - když jsem to asi před týdnem poprvé zaslechl, dlouho jsem se smál...
+ Kdo se ohání "ukrajinským Krymem", měl by si především něco o něm nastudovat...

ZA 2,5 MĚSÍCE BUDEME MÍT MOŽNOST NĚCO S TÍM UDĚLAT = JDĚTE K EU-VOLBÁM A VOLTE SPRÁVNĚ = TAK, ABYCHOM (junckerovsko-merkelovsko-macronovskou...) EU ZMĚNILI (pak třeba dojde i na Svět...)...!!!
Zírající Josef

Příspěvekod Zírající Josef » stř 06. bře 2019 8:45:38

A ještě jedna drzost...
Když vidím, jak o světovládu bojují nejrůznějšími způsoby (a triky, úskoky...) islamisté, "moderní" Číňané (na Velkého bratra, navíc v asijském pojetí, kdy jednotlivec mimo "nejvyšších" skoro nikdy nic moc neznamenal, kterého pravděpodobně na vlastní občany chystají oni, by asi zírali Orwell, Kimové i další s otevřenými ústy...) a další nové/vpřed se deroucí velmoci, s různými současnými "tradičními skorosvětavládci" a všemožnými magory (byl jsem pro Doníka proti daleko horší Killery, ale... :roll: ) a ještě se různě navzájem sdružují, už se mi Putin (zdůrazňuji jeho význam - po něm totiž může přijít nějakej "jestřáb" apod. a už to nemusí platit...) a jeho Rusko nezdají tak špatní...
Zírající Josef

Zpět na Letem světem